KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13967033

nr 1396 7033

Oljemålningar

2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade G Munther, landskap. Olja på pannå, 32x22 & 44x34, yttermått inklusive ram: 48x39 & 61x51 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:03:31

6/5 15:20:57 1      100 kr
10/5 18:58:32 2      Vinnande bud